thepriority Theme Single Post Text Area

Use this area to highlight something important you want to draw your visitors attention to, or just remove it in the Customize area in the backend.

Hypotéka bez doložení příjmu Vám usnadní Vaše podnikatelské začátky

Připravte se hodně hektické období. Začátek podnikání není nikdy jednoduchý. Vy jste však schopná žena, která si půjde tvrdě za svým snem a jistě to jednoho dne dokáže. Na radu ostřílených podnikatelů jste vzdala návštěvu banky. Stejně by byla dřív nebo později Vaše žádost o úvěr bankovním úředním zamítnuta. Ve Vaší situaci budete úspěšná jedině na nebankovním trhu. Tady získáte požadovanou částku velmi rychle a snadno. To je jistě dobrá zpráva.

Spousta otázek a zbytečná byrokracie

Nikdy by Vás nenapadlo, že začátek vysněného podnikání bude tak strašně těžký. Jako první jste zamířila do banky. Naivně jste si myslela, že zde budete s žádostí o půjčku úspěšná. Bankovní úředník Vás však velmi rychle vyvedl z omylu a doslova Vám zavřel před očima dveře. To jste tedy nečekala. Nejdřív Vás podrobil drsnému výslechu a potom zkonstatoval, že po mateřské nemáte v bance žádnou šanci. Hypotéka bez doložení příjmu by Vás však mohla zachránit. Vhodnou nemovitost vlastníte, tak už neváhejte ani minutu.