thepriority Theme Single Post Text Area

Use this area to highlight something important you want to draw your visitors attention to, or just remove it in the Customize area in the backend.

Kouříte?

Jste-li vášnivý kuřák, či kuřačka (cigaret), pak máte možná takový malý problém, že ano? Nebojte se, nyní skutečně nemyslíme na rakovinu plic, nebo hrtanu, to jde mimo náš úhel pohledu. My si myslíme, že asi máte potíže, jak si udržet opravdu krásnou a zdravou barvu vašeho chrupu. Nikdo totiž ale nemá barvu chrupu stejnou. Každý jsme jiný. Chceme-li se ale přiblížit co nejvíc dnešnímu ideálu moderního a úspěšného člověka, pak je třeba i s touto zdánlivou drobností něco dělat. A kuřáci to mají přece jen o něco těžší, než nekuřáci.

Jak nejlíp na to

Kouř z cigaret a nikotin zcela jednoznačně způsobují zažloutnutí skloviny chrupu (pozor! – dokonce i umělého!). Takže pokud se opravdu chcete dobrat k bílým zubům, nesmíte ponechat vše jenom na působení přírody. Prostě budete muset začít používat nejmodernější prostředky, které vám nejen pomohou vypadat jako moderní člověk, ale současně taky zamaskují vaši neřest.