thepriority Theme Single Post Text Area

Use this area to highlight something important you want to draw your visitors attention to, or just remove it in the Customize area in the backend.

Luxus, nebo něco běžného?

Tak jako u všech druhů nábytku i rozkládací pohovky mohou být ve svém provedení běžné, ale i luxusní. Můžete mít pohovku z pravé kůže, s chromovanými nožkami, nebo zvolíte něco běžnějšího. Záleží na vašich finančních možnostech a vkusu. Každý materiál má své příznivce i odpůrce. Třeba kůže někomu vadí, jiný na ni nedá dopustit. Všechny používané materiály ve všech cenových relacích však vynikají vysokou trvanlivostí. Poslední dobou se často používá i tzv.eko-kůže, což je dvouvrstvá potahovina, kde na bavlněný úplet je nanesena vrstva polyuretanu, která je od kůže k nerozeznání. Výhodou je oboustranná prodyšnost tohoto materiálu – na rozdíl od pravé kůže. Naopak její trvanlivost je oproti přírodní kůži pochopitelně nižší.

Kombinace i jednotnost


Přirozeně můžete zvolit i kombinaci materiálů, či barevných provedení, stejně jako střízlivou jednotnost. Můžete se rozhodnout pro rozkládací pohovky s pevnými opěrkami stejně jako pro typy s volnými polštáři, opěrkami pod ruce, či bez opěrek. Možností je nepřeberně.