thepriority Theme Single Post Text Area

Use this area to highlight something important you want to draw your visitors attention to, or just remove it in the Customize area in the backend.

Nezbytné příslušenství

Bazénové příslušenství, to nejsou pouze drahé přístroje na údržbu, jako je vysavač, filtrace a tak dále. To jsou i maličkosti, které vám pomáhají udržovat bazén v takovém stavu, v jakém si přejete. Typickým příkladem, který stojí navíc pár korun, je třeba právě Tester https://eshop.techneco.eu/Testery https://eshop.techneco.eu/Testery https://eshop.techneco.eu/Testery https://eshop.techneco.eu/Testery https://eshop.techneco.eu/Testery https://eshop.techneco.eu/Testery . Bez něj byste se absolutně neobešli, protože vám je schopný během pár sekund zjistit všechny potřebné informace, které musíte znát, abyste mohli používat různé chemické produkty na úpravu vody. Jeho použití je velmi lehké, a další nespornou výhodou je to, že výsledky vám pozadí už za pár sekund. Nemusíte tedy zbytečně čekat, okamžitě budete vědět vše, co potřebujete.

Nejenom pH

Testerem můžete měřit leccos, samozřejmě záleží na tom, jakým typem disponujete. Vesměs si ale můžete pořídit produkt na měření hodnoty pH nebo na změření přítomnosti aktivního chloru ve vaší bazénové vodě. To jsou snad ty nejzákladnější informace, jež musíte vědět, pokud chcete, aby vše bylo takové, jaké by mělo být. Rozhodně si tedy nakupte tyto produkty do zásoby, ať máte vždycky nějaký po ruce.

Nezbytné příslušenství
5 (100%)1