thepriority Theme Single Post Text Area

Use this area to highlight something important you want to draw your visitors attention to, or just remove it in the Customize area in the backend.

Plastová obdoba

Obdobou drátěných stojanů na letáky jsou jejich plastové obdoby. Vpodstatě jsou organizovány stejně jako drátěné zásobníky na prospekty, nabídka různých velikostí a variant je však o něco větší. Jsou vyráběny z kvalitního plastu, který má zaoblené hrany pro pohodlné a bezpečné používání. Kromě nejběžnějšího rozměru kapes A4 jsou vyráběny i ve variantě s kapsami A5. Barevné provedení je nejčastěji modré, vyrábějí se však i bílé či světle šedé varianty.

Zásobníky STYRO

Kromě běžných modulových zásobníků jsou také nabízeny zásobníky STYRO, provedené ve zdařilém designu. Jejich rozměry jsou obdobné jako u klasických modulových zásobníků, ale elegantní křivka jejich bočních stěn a středových příček dává tomuto zásobníku nový rozměr. Jsou dodávány v několika pastelových barvách, které dokáží prostředí, ve kterém jsou používány, příjemně oživit. Stejně jako modulové zásobníky mají kapsy zepředu průhledné.

Plastová obdoba
4 (80%)1