thepriority Theme Single Post Text Area

Use this area to highlight something important you want to draw your visitors attention to, or just remove it in the Customize area in the backend.

Podzimní dobrůtka

Ať chceme nebo ne, na podzim každého z nás přepadají jakési posmutnělé nálady, trochu ubývá energie a chuti pouštět se do všech smělých plánů, které se nám rojí v hlavě. Možná je to nedostatkem slunce, možná je to pradávné puzení přírody, které nám velí v zimním období zvolnit a lenošit doma. V těchto dnech více než kdy jindy oceníme hřejivou večeři, která bude nejen chutná, ale i voňavá. Máte-li právě ve schránce leták Kaufland, jistě víte, kde hledat dobrou radu, co by Vás po náročném dni zahřálo.

Pečená jablka či zelenina

Jak se můžete pravidelně dozvědět z leták Kaufland, kvalita a čerstvost jsou našimi základními podmínkami prodeje. Pokud jde o zeleninu či ovoce, platí to rovněž. Jablka, mrkev či brambory a papriky z naší aktuální nabídky budou chutnat výborně čerstvá, stejně tak jako když je upečete v troubě. Díky tomu, že naše prodejny jsou pro Vás otevřeny každý den, můžete si pohodlně nakoupit, kdykoliv budete potřebovat.