thepriority Theme Single Post Text Area

Use this area to highlight something important you want to draw your visitors attention to, or just remove it in the Customize area in the backend.

Přeprava do celého světa

Představa, že expresní přeprava je záležitostí pouze pro tuzemské destinace, je zcela mylná! Ten, kdo s námi spolupracuje již delší dobu, ví, že se postaráme o jakoukoli zásilku, jak v rámci republiky, tak v zahraničí! Ideální příležitost pro všechny, kteří zasílají, či dovážejí zboží, nebo výrobní materiál zpoza hranic! Máte neustálé problémy s manipulací balíků a zásilek na nejbližší odběrné místo? Unavuje vás to neustálé nakládání a zase vykládání? A proč si nezajistíte třeba službu vyzvednutí přímo na místě! Náš profesionální kurýr přijede v dohodnutý den, v dohodnutou hodinu, vše naloží a vy máte po starostech! Stejným způsobem můžete připravit k odvozu i například nadrozměrné zásilky, či objemné palety s materiálem!

Správná volba

Vsadit na jistotu se vyplatí! A můžete být ujištěni, že my jsme jistota! Jistota v každém směru a měřítku! V této oblasti se pohybujeme již řadu let, přesně známe a víme, co si přejete a co potřebujete! Zároveň jsme napojeni na řadu poboček jak doma, tak za hranicemi! Co to znamená pro vás? Kvalitu dodávky a bezkonkurenční termín!