thepriority Theme Single Post Text Area

Use this area to highlight something important you want to draw your visitors attention to, or just remove it in the Customize area in the backend.

Pronájmy na míru každému z Vás

Jak ušetřit za pobyty při dovolené?

Chaty a chalupy k pronajmutí jsou pro Čechy neodmyslitelnou součástí, kterou vyhledávají pro trávení své dovolené. Je jedno, jestli jsou to lidé, kteří v létě rádi tráví čas v přírodě, anebo jde o nadšené lyžaře. Bez rozdílu preferencí koníčků, požadavků na umístění chaty, anebo ceny, si díky našemu webovému portálu vyberete.

Chcete mít klidnou a pohodovou dovolenou?

Chaty a chalupy k pronajmutí vám dokážeme zprostředkovat kdekoliv v České republice nebo na území Slovenska, kde také máme několik objektů k dispozici. Výběr je skutečně pestrý a záleží na vás, co požadujete.

Objednávka

Objednávka chaty a chalupy k pronajmutí je snadná. Ve chvíli, kdy si vyberete místo, které vám vyhovuje, kliknete na objednávku, kde se vám zobrazí podrobné termíny obsazenosti, recenze, kompletní fotogalerie a jakmile potvrdíte některý z termínů, dostanete se v objednávce dále. Vyplníte potřebné údaje a tím je to hotovo. My vás pak kontaktujeme a společně zajistíme zbývající formality včetně platby.