thepriority Theme Single Post Text Area

Use this area to highlight something important you want to draw your visitors attention to, or just remove it in the Customize area in the backend.

Skladové plošiny

728x90-1499170586.png

Jsou další možností, jak lze regály maximálně využít daného prostoru. Jsou to vpodstatě plošiny libovolné velikosti, postavené v požadované výši nad podlahou. Zůstává tak k dispozici celý prostor podlahy, omezený pouze stojnými podpěrami plošiny. Na plošinu je klasický přístup schodištěm, jako do patra budovy. Na plošině je pak možno umístit libovolné množství menších regálů, ale třeba i pomocí stěnových panelů zde vystavět např. kancelář pro skladníka, nebo uzamykatelný prostor na cennější materiál. Tímto způsobem lze v klasických vysokých montovaných halách vytvořit vpodstatě další jedno podlaží a tím zlepšit využití celého prostoru. Odlehčit tak lze hlavně průjezdovým cestám, neboť část přesunů se může dít ve dvou rovinách současně.

Materiál polic

Police – přesněji řečeno podlaha regálové buňky – tedy jednoho úložného oddělení regálu jsou samostatným montážním celkem, který může být dle požadavků na zatížení řešen buď podlážkovým panelem, z dřevotřískových desek, nebo ocelovým podlahovým roštem, případně pletivem – vždy záleží na skladovaném materiálu a jeho hmotnosti.

Skladové plošiny
Ohodnoťte příspěvek