thepriority Theme Single Post Text Area

Use this area to highlight something important you want to draw your visitors attention to, or just remove it in the Customize area in the backend.

Slavnosti piva

Jako každý rok pořádáme v našem městě Pivní slavnosti. Znáte to, pozvou se různí umělci, postaví se pódium, stánky s občerstvením a pivo teče proudem. Do toho různé soutěže, kdo vypije nejrychleji pivo na ex, kdo vypije nejvíc piv za určitý čas atd. Jak někteří jedinci potom skončí, vám asi nemusím vykládat. A právě pro tyto soutěžní účely jsme měli velký párty stan, pod který se vešlo při nepřízni počasí hodně lidí. Byl dobrý i za slunce, přeci jen kombinace pivo a horko není úplně to ideální.

Kvalita vítězí

Proč píši, že jsme měli stan? Protože se nám po slavnostech rozpadl. Takže jsme hledali výrobce, který nám ho dodá opravdu kvalitní s různými doplňky a ještě nám ho potiskne našim logem a reklamou. Podmínka byla také dobrá skladnost a i tuto naše dodavatelská firma splnila. Po prvním zátěžovém testu, letošních slavnostech, musíme konstatovat, naši maximální spokojenost.