thepriority Theme Single Post Text Area

Use this area to highlight something important you want to draw your visitors attention to, or just remove it in the Customize area in the backend.

Sledujte zásilku online

Hledáte tu nejvhodnější cestu, jak nejspolehlivěji a nejrychleji vaše zboží, materiál nebo i část vašeho soukromého majetku, kus nábytku nebo třeba jízdní kolo? Naše spedice Praha má bohaté zkušenosti s přepravou zásilek nejen na našem území, ale i po celém světě. Pro soukromě osoby je jistě velkou výhodou, že zabalenou zásilku vyzvedneme přímo u vás doma nebo na jiném, vámi určeném místě. Stačí jen vše řádně zabalit, čímž zabráníte případnému poškození během přepravy nebo během nakládky a vykládky. Využít můžete papírové kartony, krabice různých tvarů i velikostí nebo třeba strečové a bublinkové fólie. V ceně přepravy, kterou si můžete ověřit ještě před zadáním vaší objednávky na našem kalkulátoru přepravy, je také vaše možnost sledovat zásilku online od převzetí až po doručení adresátovi.

Počkejte na kurýra

Využijte vhodného balícího materiálu nebo jednocestných palet a europalet a zabalte řádně svoji zakázku. Následně již stačí počkat na našeho kurýra, který ji vyzvedne přímo u vás doma a v co nejkratším čase ji bezpečně dopraví adresátovi.