thepriority Theme Single Post Text Area

Use this area to highlight something important you want to draw your visitors attention to, or just remove it in the Customize area in the backend.

Světlíky

Velká a prostorově řešená střecha potřebuje kvalitní prosvětlení, aby v prostoru pod ní bylo dostatek přírodního slunečního světla. Právě tohle světlo může zařídit prosvětlovací systém neboli světlíky. Tyto systémy se používají na plochy větších střech průmyslových hal, sportovišť, bazénu ale také například benzínových pump.
Můžeme vám nabídnout kvalitní řešení prosvětlovacích systémů z materiálu polykarbonát. Tento materiál propůjčuje světlíkům vynikající vlastnosti. Mezi ně patří nepropustnost UV záření, nepraskavost a téměř nerozbitelnost. Naše světlíky společně s tímto materiálem budou snadné k montáži, budou dobře tepelně izolovány, s dlouhou životností a s minimálním zatížením nosné konstrukce.

Dlouholetá zkušenost


Díky naším technologiím při výrobě jsme docílili tak kvalitních prosvětlovacích systémů. Pokud vás světlíky od nás zaujali, a chtěli byste vědět více, neváhejte nám napsat a zeptat se nás, uděláme vám nabídku.