thepriority Theme Single Post Text Area

Use this area to highlight something important you want to draw your visitors attention to, or just remove it in the Customize area in the backend.

Videokonference pro celou firmu

Potřebujete udělat ve firmě nějakou zajímavou změnu? Potřebujete, aby vše fungovalo naprosto skvěle, a tím nejdůležitějším je ve firmě komunikace? Určitě by se vám tedy hodila parádní videokonference, protože přesně takový systém se umí postarat o lepší komunikace jak mezi zaměstnanci a vedením, tak také v případě komunikace se zahraničními partnery nebo klienty. A co je tento systém vlastně zač, co umí? Tento systém umí zajistit přenos audia, videa i přenos dat a souborů. Díky tomu je tedy možná spolupráce na různých produktech a to i na dálku. A jak se tyto systémy dělí? Je tu mnoho kritérií, podle kterých se dělí, například podle protokolu a média na H.320 systémy (typicky ISDN2), SIP systémy (typicky LAN/WAN) a kombinované H.320/H.323 systémy, dále dle kvality vide na SD (Standard Definition) a HD (High Definition), a další.

Snadná práce je dobrá práce

Telefonovat do zahraničí podle tarifů operátora je skutečně složité a nákladné? Mimo jiné často spojení vypadne, a tak stejně nic nevyřešíte? Pokud budete mít šikovný systém, už se vám to nestane! Pro to nejlepší fungování je třeba zajistit protokol TCP/IP (jako je například LAN, WAN, ATM nebo Frame Relay). Pokud jde o zajištění kompatibility systémů je zapotřebí protokol H.323 či SIP.