thepriority Theme Single Post Text Area

Use this area to highlight something important you want to draw your visitors attention to, or just remove it in the Customize area in the backend.

Zboží, které opravdu pomáhá

Jednou jsem se opravdu naštval. To když jsem zjistil, že moje manželka, zatímco já tvrdě pracuji, objednává po internetu kdejakou blbost. Asi bych se tolik nezlobil, jsem přející a tolerantní člověk, kdybych ovšem před týdnem neobjevil několik skoro plných krabic se zabalenými věcmi, jež zjevně manželka ještě ani jednou nepoužila. V tu chvíli jsem se opravdu docela zlobil. Říkal jsem si, že by mne moje zloba přešla snad, jen kdybych mezi tím vším zbožím nešel něco, co už dlouho doma postrádám, svítící obojky pro psy.

Mazlíčci se ztrácení i nacházejí

Ztratil se vám už někdy váš domácí mazlíček? Pokud vaše odpověď zní ne, měli jste velké štěstí. Ale i když se o něj staráte nadstandardně, stát se může opravdu cokoli. Ono jen obyčejného zaběhnutí se může kolikrát docela slušně protáhnout. A jak to tak v životě bývá, štěstí přeje připraveným více než těm, kteří spoléhají jen na štěstí. A my moc dobře víme, jaké vybavení by se vám mohlo hodit.