thepriority Theme Single Post Text Area

Use this area to highlight something important you want to draw your visitors attention to, or just remove it in the Customize area in the backend.

Zelenina nesmí chybět

Rozvoz jídla aneb vyberte si na našich přehledných a velmi jednoduše poskládaných (tak, aby se v tom každý rychle a jasně vyznal) webových stránkách jídlo, na které máte zrovna chuť a zavolejte nám. My vám objednávku dovezeme až domů a vy se skvěle najíte, aniž byste předtím museli trávit dlouhé hodiny u plotny nebo jste museli běžet do obchodu, protože nemáte doma potřebné ingredience.
Rozvoz jídla je do určitých kilometrů (nebo nad určitou hodnotu vaší dané objednávky) zdarma, stejně tak zdarma jsou k vašemu nákupu krabičky – a to jak na pizzu, tak i například na těstoviny. Snažíme se totiž ve všem našim zákazníkům maximálně vyjít vstříc a chceme jim dát najevo, že si každé jejich objednávky vážíme – k tomu také slouží speciální věrnostní body, které získáváte s nákupem každého jídla.

Stačí nám zavolat

Rozvoz jídla si určitě zamilujete i vy – vyzkoušejte to a uvidíte, že nebudete litovat a už se vám nikdy nebude chtít vařit!

Zelenina nesmí chybět
4.5 (90%)2