thepriority Theme Single Post Text Area

Use this area to highlight something important you want to draw your visitors attention to, or just remove it in the Customize area in the backend.

Zelený čaj s vůní dálek

Nesmíme zapomenout, že zelenému čaji i ostatním druhům, musíte splnit dané skladové podmínky, neboť prostředí, ve kterém se zboží nachází, velice ovlivňuje chuť a sílu samotného výsledku. Vliv na toto všechno má samozřejmě teplota, světlo a vlhkost nebo doba spotřeby. Po více jak dvou letech ztrácí čaj své kouzlo a není to už ono. Každý majitel sáčku s čajem, ať už je jakéhokoli druhu by měl vědět, že při špatném dodržování skladových podmínek mu může čaj i zplesnivět.

Lidé ho milují

Je zásadou číslo jedna, abyste uchovávali lístky nebo pytlíky se zeleným čajem po otevření na temném, chladném a suchém místě! Nezapomeňte podávat tuto pochutinu stylově z konvičky. Vybírejte výrobky z porcelánu, skla, keramiky nebo oceli. Udržují všechny chutě dobře pod pokličkou. Není nad to si šálek čaje vychutnat tak, jak je to zvykem po celá staletí v mnoha zemích světa. Pijte a vychutnávejte tento mok při teplotě kolem 60 stupňů Celsia.